Tísíce mp3 ke stažení zdarma

Vítejte na webu,který odkazuje na všechny známe stránky týkajících se Mp3,ale i dalších věcí.Web byl pojmenován podle nejznámějšího českého serveru s Mp3 ----->

Střílečky

 

 

3D Tanks
Ubraňte se ve svém tanku. Graficky pěkně zpracovaná hra.

Ovládání: Šipky - pohyb děla, mezerník - střela, W - změna zbraně
Metal Slug 2
Pobijte se svým vojákem všechny zlé teroristy. Podíváte se do mnoha zajímavých lokací.

Ovládání: Myš
Wasteland
Budoucnost není růžová. Přežije jen ten nejsilnější. Přežijete jedině tak, že zabijete vaše protivníky.


Ovládání: Myš - střelba, mezerník - vykouknutí
Castle Defender
Dokážeš v roli lučišníka bránit svůj hrad po dobu 5ti minut? Vaším úkolem je střílet lukem na nepřátele.

Ovládání: míření šipkou nahoru a dolů, střelba mezerníkem
Unreal flash
Pokud znáte hru Soldat nebo střílečky typu Quake či Unreal Tournament, tak si je představte z bočního pohledu a přesně takto vypadá tato hra. Ve hře můžete sbírat hromadu zbraní (např. raketomet, kulomet) a vybrat si ze spousty druhů her i počtu nepřátel.

Ovládání: Myš-střelba, míření W,S,A,D-pohyb, 1-9 změna zbraně
Sift Heads 2 
V roli nájemného vraha se snažíte zabít co nejvíc vytipovaných obětí. Budujte si svou kariéru!

Ovládání: myš, klávesnice
D Day
Památný den D, kdy se Američané vylodili na Omaze a začalo neuvěřitelné peklo v podobě kulek a krve. Přežijete?

Ovládání: Ve hře
Generic Zombie Shoota
V této hře musíte postupovat kanalizací a přitom se nesmíte nechat zabít desítkami zombie, jenž na Vás budou útočit.


Ovládání: Myš - střelba, R - nabít
The Handy Man 2
Hezky propracovaná střílečka, ve které jde hlavně o to, zabít všechny nepřátele, kteří na Vás střílejí. Nicméně Vaše pozice je mírně odlehčená, díky tomu, že Vaše postava je v úkrytu, ze kterého může vykukovat.

Ovládání:
Myš - míření a střelba
Mezerník - vykouknutí z úkrytu
1,2,3 - změna zbraně
The professional
Nad městem se setmělo a pochybné živly vyrazily do ulic. Pojďte tam taky a nezapomeňte si vzít sniperku, se kterou si dnes zastřílíte.

Ovládání:Myš-Míření,Střelba Shift-Nabití Mezerník-Zaměření

 
MP3 download zdarma, MP3 download free.Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers,Good Charlotte,Madonna, Avril Lavigne,Britney Spears. Harry Potter,sedmý díl Harry Potter, Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling spisovatelka. Nemám rád pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483, Xchat